Prohlédnuté produkty

Výdejní místa

Essens-Shop.cz

TOPlist

Nejprodávanější produkty

Sledujte nás na Facebooku

Essynbio Microbiome Caps

Essynbio Microbiome Caps Zobrazit větší

Nový produkt

Obsahuje směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard v denní dávce, prebiotika, probiofix a vitamin C. Prebiotická vláknina FOS a GOS podporují rozvoj fyziologické střevní flóry s pozitivním dopadem na trávení.

Obsah: 30 kapslí

 

Více informací

3 ks

ihned k odeslání

865,00 Kč s DPH

ESSYNBIO Microbiome Caps - doplněk stravy

Synbiotikum.

Hmotnost obsahu: 16 g (30 kapslí)

Složení: směsná složka – směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard (Lactobacillus acidophilus LA14, Lactobacillus acidophilus NT, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus hard biofilm, Lactobacillus reuterii, Lactobacillus sporognes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis HN019, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis Bi07), fruktooligosacharidy, galaktooligosacharidy, vitamin C (kyselina askorbová 40 mg, 50 % DRHP), plnivo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo (oxid titaničitý).

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně ráno před jídlem zapít dostatečným množstvím vlažné tekutiny.
 
Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o léčivo. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. V případě specifických zdravotních potíží konzultujte užívání s vaším ošetřujícím lékařem.

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem v České republice.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 
Co je synbiotikum?

Synbiotikum je doplněk stravy kombinující probiotika a prebiotika, jejichž účinek je založen na synergii, tedy vzájemném prospěšném působení, kdy výsledek je MNOHONÁSOBNĚ větší než pouhý součet účinků jednotlivých složek.

ESSYNBIO Microbiome Caps obsahuje směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard v denní dávce, prebiotika, probiofix a vitamin C. Prebiotická vláknina FOS a GOS podporují rozvoj fyziologické střevní flóry s pozitivním dopadem na trávení. PROBIFIX je speciální patentovaná adhezivní složka na bakteriálních kulturách zajišťující přilnutí na střevních epitelech a mnohonásobně tak zvyšuje účinnost synbiotik.

Použitá speciální kapsle je odolná vůči žaludečním kyselinám, prodlužuje tak stabilitu živých kultur až do prostor tlustého střeva. Tím se řadí ESSYNBIO Microbiome Caps mezi nejúčinnější synbiotika na světovém trhu.

Vitamin C působí jako antioxidant a chrání bakterie před oxidačním stresem, tzn. že zvyšuje stabilitu probiotik. Současně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci imunitního systému.

ESSYNBIO Microbiome Caps je vyvinuté a vyráběné pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit. Neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

Proč potřebujeme synbiotika?

Velmi vhodné je užívání synbiotik v případech, kdy dojde ke střevní nerovnováze, například po užívání antibiotik.
Ale vhodnost užívání je mnohem širší, protože 70 % imunitního systému se ukrývá v trávicím traktu. Lidský organismus je nositelem trilionů bakterií, přičemž průměrný člověk jich má ve střevech 1 - 1,5 kg. Množství bakteriálních buněk v našem střevě je 10x vyšší než počet buněk, které tvoří lidské tělo. Tento takzvaný mikrobiom ovládá a řídí naše životy mnohem víc, než bychom si byli ochotni připustit. Zásadním způsobem ovládá imunitu, obezitu i psychiku a má tak spojitost i s řadou onemocnění. Synbiotika mají velmi pozitivní dopad na lidský organismus, eliminují množství nepřátelských bakterií a optimálně upravují množství těch přátelských. Jejich pravidelné užívání je vhodné napříč generacemi.

 

Video s RNDr. Petrem Ryšávkou o benefitech doplňku stravy ESSYNBIO Microbiome Caps:

 

3 dalších produktů ve stejné kategorii: