Nejprodávanější produkty

Hodnocení obchodu zákazníky z Heureky

Anonymní recenze06. 04. 2018

Super nákup, rychlé dodání.
Anonymní recenze30. 03. 2018

Anonymní recenze18. 03. 2018

Příjemný eshop s velkou nabídkou zajímavého zboží za dobrou cenu.
Anonymní recenze12. 03. 2018

Hodnocení obchodu

 

Parfémy Essens

TOPlist

Sledujte nás na Facebooku

Alkoholová ruleta

Alkoholova ruleta Zobrazit větší

Nový produkt

Rozprouděte zábavu na každé párty pomocí rulety!

 

Více informací

1 ks

ihned k odeslání

239,00 Kč s DPH

Rozprouděte zábavu na každé párty pomocí nové originální verze rulety!

Trávíte rádi čas se svými přáteli a chcete pro ně připravit skvělý program, u kterého se opravdu nikdo nebude nudit? Plánujete nějakou oslavu nebo chcete přátele jen tak pozvat k sobě domů a chcete pro vaši návštěvu připravit skvělou zábavu? Pak pro vás máme skvělý návrh jak přátele zabavit, můžete to zkusit s naší alkoholovou ruletou.

Ruletu můžete hrát ve třech různých variantách her. Stačí si vybrat variantu, která se vám líbí, mít u sebe pořádnou zásobu alkoholu a roztočit zábavu. Pokud vás daná variantu už omrzí, stačí si vybrat jinou, která znovu oživí večer.

Varianta zvaná "poloviční abstinent"

První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku, poté vypije panáka s vašim oblíbeným alkoholem, který má číslo totožné s tím, na kterém se zastavila kulička v ruletě. Další hráči pokračují stejně jako první hráč. Pokud se kulička zastaví na prázdné skleničce, znamená to, že hráč, který kuličku házel je „osvobozen“ z pití panáku pro toto kolo a hraje zase další hráč. Hru vyhrává ten, kdo vypije skleničku jako poslední.

Varianta zvaná "studentská léta"

První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku, poté vypije panáka s vašim oblíbeným alkoholem, který má číslo totožné s tím, na kterém se zastavila kulička v ruletě. Další hráči pokračují stejně jako první hráč. Pokud se kulička zastaví na prázdné skleničce, znamená to, že hráč, který kuličku házel je „osvobozen“ z pití panáku pro toto kolo a hraje zase další hráč. Začátek je stejný jako u předchozí hry, rozdíl přichází v momentě, kdy jsou na ruletě už pouze 3 plné panáky, v tuto chvíli se dolijí i ostatní prázdné a pokračuje se ve hře. Vítězem se stává ten, který i po deseti kolech dokáže vyjmenovat abecedu pozpátku.

Varianta zvaná "ruský dřevorubec"

První hráč roztočí ruletu a vhodí do ní kuličku. Hráč musí vypít všechny panáky, kromě toho, na kterém se zastavila kulička. Dále je nutné všechny ostatní panáky dolít a hraje další hráč, který opět dělá to samé co první. Vyhrává hráč, který trefí domů.

Přejeme příjemnou zábavu!

11 dalších produktů ve stejné kategorii: