• Doprava zdarma

Syrup Immunity For Kids

Prebiotický doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí lesních plodů, s extraktem z aceroly lysé a modřínu opadavého pomáhá udržet normální funkci dětského imunitního systému. Sirup je ideální pro děti od 3 let věku.

Obsah: 700 ml

 

1 020,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem - ihned k odeslání

1 ks

Syrup Immunity For Kids - doplněk stravy
 

Hmotnost obsahu: 0,7 l

Doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí lesních plodů, s extraktem z aceroly lysé a modřínu opadavého pomáhá udržet normální funkci dětského imunitního systému. Sirup je ideální pro děti od 3 let věku. Obsahuje vysoký obsah vlákniny.

ESSENS SYRUP byl účelově navržen tak, aby prostřednictvím přírodních složek dodal dětskému tělu potřebné látky pro jeho správnou funkci. Speciální receptura je obohacena o účinné rostlinné výtažky, které mají široké využití ve farmacii i potravinářství.

Lahodný mediciální sirup je výsledkem práce a vize týmu PharmDr. Milana Krajíčka vytvořit účinné produkty, které budou snadno aplikovatelné i pro děti. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Sirup neobsahuje syntetická barviva, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany. Sirup je ideální pro zdravý životní styl, obsahuje GOFOS™, prebiotickou vlákninu, která podporuje růst a aktivitu prospěšné střevní mikrobioty, pomáhá udržovat zdravé střevo a posiluje tak celkovou imunitu.

Základním nosičem sirupů jsou go FOS - fruktooligosacharidy. Ty plní nejen funkci sladidla, ale jsou především významným prebiotikem. Tzn., že slouží jako zdroj energie pro prospěšné střevní bakterie (mikrobiotu), podporují vstřebávání živin do organismu, zlepšují stav střevní tkáně a její odolnost vůči infekci.

GOFOS™ je patentem chráněná rozpustná prebiotická nestravitelná vláknina v podobě sladkého fruktooligosacharidu (sc-FOS) zhruba 95% čistoty. GOFOS™ je vyráběna z non-GMO cukrové řepy, ale přirozeně se v malém množstvích vyskytuje v různých druzích ovoce a zeleniny. Rozpustná prebiotická vláknina sc-FOS podporuje růst a aktivitu prospěšné střevní mikrobioty a pomáhá udržovat zdravé střevo.

ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k tvorbě kolagenu
  • přispívá ke snížení míry únavy i vyčerpání
  • podporuje obranyschopnost organismu

 

Složení: extrakt z plodu aceroly lysé, extrakt z kůry modřínu opadavého, sladidla: sacharóza, fruktooligosacharidy, rozpouštědla: pitná voda purifikovaná, aroma: lesní plody, regulátory kyselosti: kyselina citrónová, stabilizátory: xantanová guma, konzervanty: benzoan sodný, sorban draselný.

Acerola je keř nebo strom známý také jako tropická višeň a patří mezi nejbohatší zdroje vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k tvorbě kolagenu.

Patentovaná látka ResistAid® je 100% čistý extrakt přírodních látek z modřínu opadavého, který má velmi silný vliv na imunitu díky zvláštnímu cukru ARABINOGALACTANU (kombinace L-arabinózy a D-galaktózy). ResistAid® je unikátní sám o sobě a navíc je zpracován unikátní technologií výroby, která je chráněna patenty US 5756098 a EP 86680. Výsledkem je 100% čistý aktivní extrakt z modřínu, bohatý na cenné fenolické a arabinogalaktanové sloučeniny. Patentovaná látka ResistAid® má klinicky potvrzené účinky na zvyšování odolnosti organismu.

Doporučené dávkování: 10 ml sirupu denně. Doporučené ředění 1:5. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Obsah účinných látek v 10 ml / % RHP (referenční hodnota příjmu): Vitamin C (extrakt z plodu aceroly lysé, Malpighia glabra 25%): 70 mg / 87,5; Extrakt z kůry modřínu opadavého (Larix decidua): 0,25 g / -

Upozornění pro užívání: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

Proč potřebujeme prebiotika?

70 - 80 % imunitního systému se ukrývá v trávicím traktu. Poškození střevního mikrobiomu má vliv na naši imunitu a ovlivňuje mnoho dalších funkcí a pochodů v našem těle. Lidský organismus je nositelem trilionů bakterií, přičemž průměrný člověk jich má ve střevech 1 - 1,5 kg. Množství bakteriálních buněk v našem střevě je 10x vyšší než počet buněk, které tvoří lidské tělo. Tento takzvaný mikrobiom ovládá a řídí naše životy mnohem víc, než bychom si byli ochotni připustit. Zásadním způsobem ovládá imunitu, alergie, obezitu, psychiku a mnoho dalšího a má tak spojitost i s řadou onemocnění. Prebiotoka jsou "potravou" pro prospěšné střevní bakterie.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

1 další produkt ve stejné kategorii: