• -20%

Colostrum

Doplněk stravy pro zlepšení kvality života. Kvalitní a čistě přírodní zdroj imunity.

Obsah: 60 kapslí

 

596,00 Kč
S DPH
745,00 Kč Sleva 20%
Počet
Skladem - ihned k odeslání

1 ks
 

Expedice zboží do 24 h

Colostrum Essens  - doplněk stravy

Colostrum je vhodné pro všechny, kteří chtějí podporovat své zdraví přirozeným způsobem.

Složení: bovinní colostrum, přídatné látky (stearan hořečnatý), složení tobolky (želatina, oxid titaničitý).
Složení v jedné kapsli: colostrum IgG40 (400 mg)

Dávkování:
dospělí: 2 kapsle denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny)
děti: 1 kapsle denně

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. V případě specifických zdravotních potíží konzultujte užívání s vaším ošetřujícím lékařem. Obsahuje mléko a mléčné deriváty.
Doporučení: Pro udržení zdraví užívat dvě balení, tedy dvou měsíční kůru. Poté 1-2 měsíce vynechat. Pak znova opakovat.

Možné je ale i celoroční užívání.

COLOSTRUM ESSENS:

- 60 kapslí (aktivní látky: Colostrum IgG40, 400mg/kapsli)

Hmotnost obsahu:
29 g ± 5 % (60 kapslí)

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

-

Co je Colostrum?
Colostrum je známo také pod pojmem mlezivo - první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu savců. Má jedinečné složení, které se liší od složení běžného mléka. Tato první potrava je velmi důležitá pro zdravý vývoj a růst a je přirozeným prostředkem pro nastartování imunitního systému nově narozeného jedince. Všechny látky obsažené v colostru pomáhají mláďatům přežít v novém prostředí, protože jim zajišťují přirozenou pasivní imunitu, tedy příjem hotových protilátek chránících v prvních týdnech života před infekcemi.
Colostrum je cenné vysokým obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, bílkovin, růstových faktorů, inhibitorů proteáz a imunoglobulinů, zejména imunoglobulinu IgG, který hraje zásadní roli v imunitním systému. Jeho součástí je i multifunkční protein lactoferrin.

ESSENS Colostrum obsahuje bovinní (kravské) colostrum získané výhradně z prvního nádoje po porodu telete, což zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu ESSENS Colostrum ve srovnání s jinými konkurenčními produkty na trhu. Druhý nádoj totiž obsahuje o 47–53 % imunoglobulinů a ostatních cenných látek méně než první a s dalšími nádoji se obsah ještě dále snižuje.
ESSENS Colostrum je vyvinuté a vyráběné pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit. Výrobek neobsahuje cukr ani lepek. Obsahuje laktózu, ale díky jejímu velmi nízkému množství je doplněk stravy ESSENS Colostrum velmi dobře snášen i u osob s její intolerancí.

4 dalších produktů ve stejné kategorii: