• Doprava zdarma

Harmonelo Probio

Probiotika a prebiotika (synbiotika). Doplněk stravy na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu.

Objem: 500 ml 

Další info o prospěšnosti probiotik, prebiotik a produktů Harmonelo naleznete na stránkách www.harmoweb.cz

1 250,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem - ihned k odeslání

2 ks
 

Expedice zboží do 24 h

Harmonelo Probio

Hladké zažívání po celý den

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika.

Hlavní výhody:

  •      Sirup se rychle vstřebává – vysoká biologická dostupnost aktivních složek
  •      Jednoduché použití
  •      Bez lepku a mléčných složek
  •      Slazeno rozpustnou vlákninou a steviol-glykosidy získanými z rostliny stévie
  •      Podporuje zvýšení četnosti stolice a pravidelné vyprazdňování
  •      Produkt je posílen čistým inulinem, který vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie
  •      Nízký glykemický index

 

Složení aktivních látek:

Harmonelo Probio obsahuje vyvážený komplex 12 různých probiotických kmenů* v počtu 10 miliard přátelských bakterií v základní denní dávce. Čekanková vláknina 2,7 g v denní dávce. Steviol-glykosidy (stévie) 10 mg.

Čemu přispívá Harmonelo Probio:

  •      Normálnímu stavu střevní mikrobioty
  •      Lepší a hladší průchodnosti střev
  •      Zvýšení četnosti stolice

Rozpustná vláknina 

Nová generace prebiotik na bázi upravených, enzymaticky ztekucených čekankových fruktooligosacharidů přispívá k přirozené obnově střevní mikrobioty. Působí ve všech částech střeva, jak v tenkém, tak tlustém. Tuto vlákninu neumí naše tělo využít, strávit ani vstřebat. Je však důležitou živinou pro naše prospěšné střevní bakterie.

Mimoto podporuje množení bakterií bifidogenního typu ve střevech. V tom tlustém navíc zvyšuje produkci butyrátu přátelskými střevními bakteriemi. Butyrát je pro naše tělo velmi prospěšná látka. Slouží také jako zdroj energie pro buňky střevní sliznice, a tím napomáhá k obnově její integrity (celistvosti).

Probiotika a prebiotika 

WHO – Světová zdravotnická organizace definuje probiotika jako živé organismy, které, jsou-li aplikovány v adekvátním množství, působí příznivě na zdravotní stav hostitele.

Probiotické kultury, které používáme, jsou testované a bezpečné přátelské bakterie, jenž přirozeně obývají lidské trávicí ústrojí. Obecně jsou probiotika chápána jako látky příznivě ovlivňující vývoj střevní mikrobioty.

Prebiotika jsou pro člověka nestravitelné látky, jejichž konzumace má příznivý fyziologický účinek na hostitele. Toho je dosaženo selektivní stimulací růstu nebo aktivity některých kmenů střevní mikrobioty. Nejčastěji se jedná o oligosacharidy (FOS, GOS), vlákninu, pektiny a celulózu. S nadsázkou lze říct, že prebiotika jsou potravou pro probiotika.

Mikrobiální společenství jsou jedny z nejstarších organismů a součást našeho světa. Nachází se všude. Ve vzduchu, ve vodě, v potravě i uvnitř našeho těla. Proto je dobré žít s nimi v harmonii.

Stévie sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)

Stévie je volně rostoucí keř v tropických a subtropických oblastech Jižní a Střední Ameriky. Hlavní síla tohoto keříku je ukryta v jeho listech a stoncích, které obsahují látku steviosid. Ta je 200‑300krát sladší než sacharóza a má zanedbatelný energetický obsah. Po staletí byla a je stévie využívána v přírodní medicíně, a proto jsme zvolili jako sladidlo právě Steviol-glykosidy.

Složení:

Rozpustná vláknina z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus) na bázi fruktooligosacharidů**, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), inulin, tyndalizovaná probiotika – 12 kmenů (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermophilus ), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), aroma lesní plody, steviol-glykosid, xantanová guma.

Dávkování:

1× denně 2 cl, sirup lze konzumovat přímo, popřípadě lze doporučenou dávku rozředit v čaji, vodě nebo jiném nápoji.Jedná se o doplněk stravy, který není vhodný pro těhotné či kojící ženy a pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 79 kJ / 19,4 kcal • Tuky: 0 g • Cukry: 1,4 g • Bílkoviny: 0 g • Sůl: 0 g

Výrobce:
HARMONELO LLC, odštěpný závod
Adresa: Kulkova 8, 615 00 Brno, CZ

*seznam probiotických kmenů obsažených v Harmonelo Probio:

Lactobacillus Acidophilus
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus casei
Lactobacillus reuteri
Bifidobacterium animalis
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium longum
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium breve
Streptococcus thermophilus

**Vláknina obsahuje zbytkové množství směsi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15 %)

 

---------

Bohužel dle současné legislativy a NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Mohly vzbudit dojem zakázaného zdravotního nebo léčebného účinku bylin a přírodních látek i přesto, že se používají stovky let a pomohly mnoha lidem.

 

---------

Kompletní nabídku produktů Harmonelo naleznete v eshopu: https://123.harmonelo.shop/e-shop.php. Nezávaznou registrací získáte trvalou slevu 20 - 40 % !!

Další informace o prospěšnosti probiotik a prebiotik naleznete na www.harmoweb.cz

4 dalších produktů ve stejné kategorii: